بررسی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از دید سایت های معتبر دنیا

بررسی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از دید سایت های معتبر دنیا

نمره‌های بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy خبر یک از ریمستر موفق می‌دهند. با زومجی و مروری بر نمره‌های بازی همراه باشید

Crash Bandicoot اولین بار خودش را روی کنسول پلی‌استیشن 1 مطرح کرد و این ساخته استودیو ناتی داگ توانست روی کنسول سونی به یکی از بهترین بازی‌های پلتفرمر سه‌بعدی تبدیل شود. با اینکه کرش هم مانند خیلی از مجموعه بازی‌های دیگر روند پر فراز و نشیبی داشته، اما در مجموع جزو بازی‌هایی است که افراد زیادی با آن خاطره دارند. به همین دلیل هم زمانی که سونی در جریان E3 2016 خبر ساخته‌شدن یک مجموعه ریمستر از سه نسخه اول این مجموعه را داد، گیمر‌های زیادی خوشحال شدند و بی‌صبرانه منتظر تجربه آن ماندند. سونی سپس در جریان رویداد PSX اعلام کرد که نام این مجموعه‌ی ریمستر Crash Bandicoot N. Sane Trilogy خواهد بود.

Need for Speed: Payback رسما معرفی شد!

Need for Speed: Payback رسما معرفی شد!
استودیوی Ghost Games همان‌طور که EA قول داده بود امروز از قسمت جدیدی از مجموعه بازی پرطرفدار و محبوب Need for Speed رونمایی کرد. این بازی که قرار است اکشن و هیجان سرعت را برای بازی‌کننده به ارمغان بیاورد، عنوان Payback را یدک می‌کشد.

FIFA 18 رسما معرفی شد

FIFA 18 رسما معرفی شد
سرانجام انتظارات به پایان رسید و کمپانی الکترونیک آرتز قبل از برگزاری کنفرانس EA Play، از بازی مورد انتظار FIFA 18 رونمایی کرد. همان طور که اطلاع دارید، شرکت الکترونیک آرتز روز گذشته از انتشار اولین تریلر بازی فیفا ۱۸۸ خبر داده بود که حال این شرکت به وعده خود عمل و با انتشار تریلری زیبا، رسما نسخه جدید این مجموعه را معرفی کرد.
logo-samandehi