احتمال معرفی گوشی سونی با نمایشگر بدون حاشیه در IFA 2017

احتمال معرفی گوشی سونی با نمایشگر بدون حاشیه در IFA 2017

بر اساس گزارش منتشرشده، شرکت سونی قرار است در نمایشگاه IFA 2017 از گوشی جدیدی رونمایی کند که نمایشگری کاملا بدون حاشیه دارد.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا آغاز IFA 2017 نمانده است، شایعات زیادی در مورد برنامه‌ی شرکت‌های مختلف برای این نمایشگاه منتشر می‌شود. همان‌طور که در خبرها خوانده‌اید، شرکت شارپ احتمالا از یک گوشی با نمایشگری بدون حاشیه رونمایی خواهد کرد؛ اما روز گذشته، یک منبع خبری در شبکه‌ی اجتماعی ویبو اعلام کرد که سونی هم قصد دارد گوشی جدیدی با نمایشگر بدون لبه معرفی کند.

مقایسه OnePlus 5 با پرچم‌داران 2017

مقایسه OnePlus 5 با پرچم‌داران 2017
شرکت چینی وان‌پلاس با یکی از مهم‌ترین محصولات خود یعنی OnePlus 5 به بازار بازگشته است که ماندگاری شارژ آن نسبت به نسل قبل بهبود یافته و به عنوان اولین گوشی شرکت سازنده، این مدل از دوربین دوگانه استفاده می‎کند

 

کاهش نیم میلیون تومانی قیمت G6

کاهش نیم میلیون تومانی قیمت G6
G6 پرچمدار جدید ال‌جی نسبت به هفته گذشته کاهش قیمت قابل توجهی داشته است.
G6 جدید‌ترین پرچمدار ال‌جی برای نخستین بار در روز دهم اردیبهشت امسال وارد بازار ایران شد. جی ۶ بر خلاف دیگر گوشی‌های رده‌بالا و پرچمدار که در ابتدا با قیمت‌های نجومی فروخته می‌شوند.

گلکسی نوت 8 احتمالا اواسط ماه آگوست معرفی می‌شود

گلکسی نوت 8 احتمالا اواسط ماه آگوست معرفی می‌شود
بر اساس گزارش امروز صبح ‌Bell و برخی از منابع صنعتی کره، گفته می‌شود فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ اواسط ماه  آگوست سال جاری معرفی خواهد شد. شایعات جدیدی که در مورد فبلت مورد انتظار سامسونگ در دسترس قرار گرفته‌اند، نسبت به خبرهای قبلی منتشرشده در مورد این دستگاه متناقض‌ هستند و این در حالی است که بسیاری از افراد نزدیک به سامسونگ تأیید نکرده‌اند که گلکسی نوت ۸ دقیقا یک سال پس از معرفی گلکسی نوت ۷ معرفی خواهد شد. 

بدافزار Judy بیش از 36 میلیون دستگاه اندرویدی را آلوده کرده است!

بدافزار Judy بیش از 36 میلیون دستگاه اندرویدی را آلوده کرده است!

اخیرا محققان به یک مورد مخرب، بدافزار Judy دست پیدا کرده‌اند که از طریق اپلیکیشن‌ها به سیستم کاربر نفوذ کرده و به کسب درآمد برای هکر می‌انجامد.

هفته گذشته، محققان Check Point یک بدافزار به نام “Judy” را پیدا کرده‌اند که ظاهرا بیش از 36  میلیون دستگاه اندرویدی را آلوده کرده است. ابزار کلید خودکار تعداد زیادی از کلیک های جعلی در تبلیغات را ایجاد می‌کند که باعث می‌شود هکرها از این عملیات پول‌های کلانی را به جیب بزنند. این بدافزار از طریق 41 اپلیکیشن که توسط یک شرکت کره‌ای توسعه داده شده منتشر گردیده و به سرعت بین 4.5 الی 18.5 میلیون بار دانلود شده است.

logo-samandehi